Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokazy nowej superprodukcji kajakarskiej pt. „Chasing Niagara”. Polska premiera odbędzie się w poniedziałek 24 października o g. 20:00 w 15 kinach sieci Multikino. Daj się ponieść przygodzie i nie przegap jedynej okazji by zobaczyć ten zapierający dech w piersiach dokument!

Wydaje wam się, że wasze marzenia są trudne do zrealizowania? Koniecznie zobaczcie dokument Rusha Sturgesa i przemyślcie wszystko raz jeszcze. To właśnie one wyróżniają bohaterów tego niezwykłego filmu z tłumu, dla jednych czyniąc ich wyjątkowymi, dla innych – ludźmi niespełna rozumu. Adrenalina, ekstremalne emocje, życie na krawędzi. Dla zawodowego kajakarza Rafy Ortiza i jego przyjaciół to chleb powszedni. Kiedy jednak wychodzi na jaw, że planuje on kajakową przeprawę przez… wodospad Niagara, nawet oni, będący z ryzykiem za pan brat, w pierwszej chwili jakby nie wiedzieli, co powiedzieć. Stawką jest bowiem ludzkie życie, celem – spełnienie i przejście do historii. Żeby tego dokonać, potrzebny jest nie tylko solidny trening – Sturges zabiera nas tym samym w szereg bajecznych miejsc – ale i przechytrzenie władz, bowiem marzenie Ortiza i spółki do legalnych nie należy. „Chasing Niagara” to nie tylko porywający (dosłownie!) dokument o przygodzie życia. To także piękna opowieść o odpowiedzialności i sile prawdziwej przyjaźni.

Zobacz oficjalny zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=dZ_K5Bl3CdQ

24 października (poniedziałek), g. 20:00 – Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny Biletów:

Normalny – 30 zł

Ulgowy –28 zł

Facebook – 28 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Produkcja: Austria/USA/Kanada/Meksyk, 2015

czas trwania pokazu: ok. 90 min.

Producent: Red Bull Media House

Reżyseria: Rush Sturges

Obsada: Rafa Ortiz, Aniol Serrasolses, Gerd Serrasolses, Evan Garcia, Rush Sturges, Tyler Bradt, Mark LeBlanc, Blake Mahoney

Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP.

Film z polskimi napisami!

Organizator: Multikino S.A., 9th Plan Michał Piłat Sp. j., Woodpecker MP

Partnerzy pokazu: Red Bull Sp. z o.o.

Patroni medialni: Polskie Radio Czwórka, National Geographic Traveler, Wiosło, Demotywatory.pl, Off.Sport.pl, Freestyle.pl, Co jest Grane 24, DlaStudenta.pl oraz Siepływa.pl

chasingniagara-plakat-1