Rok 2016

Ogólnopolska Konsultacja Juniorów 23-24.04. Wałcz
Dawid Mulik K1 juniorzy   23 miejsce

 

I Regaty Eliminacyjne Seniorów 30.04-1.05. Wałcz
Anna Włosik kajakarki ranking końcowy   5 miejsce

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 20-22.05. Wolsztyn
Adrianna Kąkol Kamila Lach K2 juniorek mł.  10000 m. 8 miejsce

 

Regaty Eliminacyjne Juniorów 11-12.06. Bydgoszcz
Adrianna Kąkol K1 juniorek mł.  500 m. 37 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 11-14.06. Poznań
Adrianna Kąkol K1 juniorek mł.  500 m. 12 miejsce
Adrianna Kąkol K1 juniorek mł. 3000 m. 14 miejsce
Kamila Lach K1 juniorek mł. 3000 m. 24 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Młodzików 19-21.08. Bydgoszcz
Michał Małecki K1 chłopców 2002 2000 m. 17 miejsce
Kacper Tyrała K1 chłopców 2003 2000 m. 27 miejsce
Michał Małecki Kacper Tyrała K2 chłopców 2002 2000 m. 21 miejsce

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 17.09. Nowe Chechło
Michał Małecki K1 2000 m. 6 miejsce
Michał Lisak K1 2000 m. 8 miejsce
Dominik Wójcik Kacper Tyrała K2 2000 m. 10 miejsce
Michał Małecki Michał Lisak Dominik Wójcik Kacper Tyrała  K4   2 miejsce

 

Turniej Nadziei Olimpijskich 23-25.09. Szeged/Węgry
Adrianna Kąkol K1 juniorek mł.  1000 m. 6 miejsce półfinał

 

Mistrzostwa Polski w Sprincie i Zjeździe Kajakowym 8-10.10. Szczawnica
Anna Kopeć-Kąkol K1 seniorek 3500 m. 5 miejsce
Dawid Mulik K1 mężczyzn open 350 m. 10 miejsce
Dawid Mulik K1 juniorów 3500 m. 10 miejsce
Adrianna Kąkol K1 kobiet open 350 m. 7 miejsce
Adrianna Kąkol K1 juniorek 3500 m. 3 miejsce
Kamila Lach K1 juniorek 3500 m. 10 miejsce
Anna Kopeć-Kąkol Adrianna Kąkol Kamila Lach K1x3 kobiet   2 miejsce

 

Ogólnopolska Konsultacja Szkoleniowa Juniorów 14-16.10. Wałcz
Adrianna Kąkol K1 juniorek mł.  klasyfikacja końcowa 6 miejsce
Michał Małecki K1 juniorzy mł. klasyfikacja końcowa 93 miejsce

 

Rok 2014

Puchar Świata w Kajakarstwie I Edycja 2-4. 05. Mediolan/Włochy
Anna Włosik
Agnieszka Kowalczyk
K2 seniorek 1000 m. 3 miejsce
Agnieszka Kowalczyk Ewelina Wojnarowska Edyta Dzieniszewska
Anna Włosik
K4 seniorek 500 m. 4 miejsce

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 9-11. 05. Lubniewice
Anna Włosik K1 seniorek 10000 m. 1 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 10000 m. 5 miejsce

 

Puchar Świata w Kajakarstwie II Edycja 16-18. 05 Racice/Czechy
Ewelina Wojnarowska
Anna Włosik
K2 seniorek 1000 m. 4 miejsce
Edyta Dzieniszewska
Anna Włosik
K2 seniorek 200 m. 12 miejsce

 

Puchar Świata w Kajakarstwie III Edycja 23-25. 05. Szeged/Węgry
Anna Włosik K1 seniorek 1000 m. 17 miejsce
Ewelina Wojnarowska Magdalena Krukowska Edyta Dzieniszewska Anna Wlosik K4 seniorek 500 m. 5 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Seniorów 30.05-1.06 Poznań
Anna Włosik K1 seniorek 1000 m. 5 miejsce
  K1 seniorek 500 m. 11 miejsce
  K1 seniorek 200 m. 8 miejsce
  K1 seniorek 5000 m. 1 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 200 m. 8 miejsce
  K1 seniorów 500 m. 14 miejsce
Grzegorz Bierzało
Michał Chwaja
K2 seniorów 200 m. 2 miejsce
  K2 seniorów 500 m. 5 miejsce

 

Mistrzostwa Europy Juniorów i U23 26-29. 06. Mantes-en-Yvelines / Francja
Grzegorz Bierzało
Paweł Kaczmarek
K2 mężczyzn U23 200 m. 9 miejsce

 

Mistrzostwa Europy Seniorów 11-13.07 Brandenburg/Niemcy
Edyta Dzieniszewska
Anna Włosik
K2 kobiet 1000 m. 4 miejsce
Anna Włosik K1 kobiet 5000 m. 13 miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 24-27.07 Bydgoszcz
Dawid Mulik K1 jun. mł. 1000 m. 8 miejsce
  K1 jun. mł. 500 m. 8 miejsce
Paweł Brański K1 jun. mł. 5000 m. 19 miejsce

 

Mistrzostwa Świata Seniorów 6-10.08 Moskwa
Anna Włosik K1 kobiet 1000 m. 15 miejsce
  K1 kobiet 5000 m. 13 miejsce

 

Akademickie Mistrzostwa Świata 15-17.08 Mińsk
Wojnarowska Ewelina Wiewióra Paulina Krukowska Magdalena Włosik Anna K4 kobiet 500 m. 4 miejsce

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 22-24. 08. Bydgoszcz
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 200 m. 8 miejsce
Michał Chwaja K1 seniorów 200 m. 9 miejsce
Grzegorz Bierzało
Michał Chwaja
K2 seniorów 200 m. 4 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym 12-14.09 Opole
Brański Paweł K1 17000 m. 15 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym 27-28. 09 Szczawnica
Anna Włosik K1 seniorek zjazd 2 km. 2 miejsce
  K1 kobiet open sprint 300 m. 5 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 3,5 km. 19 miejsce
Michał Chwaja K1 seniorów 3,5 km. 15 miejsce
Paweł Brański K1 juniorów 3,5 km. 14 miejsce
Grzegorz Bierzało
Michał Chwaja
Paweł Brański
K1x3 mężczyzn 3,5 km. 5 miejsce
Tadeusz Rek K1 weteranów 2 km. 1 miejsce

 

Rok 2013

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 17-19. 05. Bydgoszcz
Anna Włosik K1 seniorek 10000 m. 2 miejsce
Anna Włosik Katarzyna Szewczyk K2 seniorek 10000 m. 3 miejsce
Magdalena Jach K1 juniorek mł 10000 m. 12 miejsce
Dawid Mulik Jan Chmielarz K2 juniorów mł 10000 m. 11 miejsce

 

Puchar Świata w Kajakarstwie III Edycja 31.05-2.06. Poznań
Anna Włosik Sara Jasińska (Zawisza) K2 kobiet 1000 m. 5 miejsce
Grzegorz Bierzało Piotr Mazur K2 mężczyzn 200 m. 16 miejsce
Grzegorz Bierzało Piotr Mazur K2 mężczyzn 500 m. 18 miejsce

 

Mistrzostwa Europy Juniorów i U23 27-30. 06. Poznań
Joanna Bruska (Zawisza) Aleksandra Górna (Zawisza) Sara Jasińska (Zawisza) Anna Włosik K4 kobiet U23 500 m. 2 miejsce

Grzegorz Bierzało Piotr Mazur

K2 mężczyzn 500 m. 11 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Seniorów 5-7.07. Bydgoszcz
Anna Włosik K1 seniorek 1000 m. 7 miejsce
  K1 seniorek 200 m 11 miejsce
  K1 seniorek 500 m 13 miejsce
  K1 seniorek 5000 m 2 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 200 m 6 miejsce
Michał Chwaja K1 seniorów 200 m 9 miejsce
Grzegorz Bierzało Michał Chwaja K2 seniorów 200 m 2 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Weteranów 13-14.07. Ostróda
Tadeusz Rek K1 mężczyzn 60+ 200 m. 1 miejsce
  K2 mężczyzn 55+ 200 m 2 miejsce
  K4 mężczyzn 50+ 200 m 2 miejsce
  K1 mężczyzn 60+ 1000 m 1 miejsce
  K1 mężczyzn 55+ 1000 m 2 miejsce
  K1 mężczyzn 60+ 1000 m 1 miejsce

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 19-21.07. Bydgoszcz
Anna Włosik K1 kobiet 500 m. 5 miejsce
  K1 kobiet 200 m 5 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 mężczyzn 200 m 10 miejsce
Michał Chwaja K1 mężczyzn 200 m 18 miejsce
Grzegorz Bierzało Michał Chwaja K2 mężczyzn 200 m 3 miejsce

 

Mistrzostwa Świata Juniorów i U23 1-4.08. Welland Ontario Kanada
Joanna Bruska (Zawisza) Aleksandra Górna (Zawisza) Sara Jasińska (Zawisza) Anna Włosik K4 kobiet U23 500 m. 7 miejsce


Igrzyska Masters WMG 2-11.08. Turyn
Tadeusz Rek K1 mężczyzn 60+ 200 m. 1 miejsce
  K1 mężczyzn 60+ 1000 m 1 miejsce
  K1 mężczyzn 60+ 13000 m 1 miejsce
  K2 mężczyzn 60+ 200 m 1 miejsce
  K2 mężczyzn 60+ 1000 m 1 miejsce
  K2 mężczyzn 60+ 13000 m 1 miejsce
  K4 mężczyzn 60+ 200 m 1 miejsce
  K4 mężczyzn 60+ 1000 m 1 miejsce

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 15-18. 08. Bydgoszcz
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek 500 m. 11 miejsce
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek 10000 m. 7 miejsce
Magdalena Jach K1 juniorek mł 500 m. 14 miejsce
Magdalena Jach K1 juniorek mł 3000 m. 17 miejsce
Dawid Mulik K1 juniorów mł 500 m 15 miejsce
Dawid Mulik K1 juniorów mł 1000 m 15 miejsce
Jan Chmielarz Marcin Mlostek K2 juniorów mł 500 m 13 miejsce
Jan Chmielarz Marcin Mlostek K2 juniorów mł 5000 m 10 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym 7-8. 09. Opole
Jan Chmielarz Marcin Mlostek K2 juniorów mł 18 km. 6 miejsce

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 14. 09. Kraków

Adrianna Kąkol Kamila Lach

K2 młodziczek 2000 m. 9 miejsce

Emilia Dorosz Urszula Dziurdzia Adrianna Kąkol Kamila Lach

K4 młodziczek 2000 m. 4 miejsce

 

 

Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym 27-29. 09. Leśna

Grzegorz Bierzało

K1 seniorów sprint 300 m. 9 miejsce
  K1 seniorów zjazd 3000 m. 6 miejsce
Michał Chwaja K1 seniorów sprint 300 m. 10 miejsce
  K1 seniorów zjazd 3000 m. 12 miejsce

Artur Geisler

K1 seniorów zjazd 300 m 10 miejsce

Anna Włosik

K1 seniorek sprint 300 m 3 miejsce
  K1 seniorek zjazd 3000 m 2 miejsce
Grzegorz Bierzało Michał Chwaja Jan Chmielarz K1x3 mężczyzna zjazd 3000 m 4 miejsce

Rok 2012

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 16-17. 06. Augustów
Anna Włosik K1 seniorek 10000 m. 2 miejsce
Anna Włosik Aleksandra Szewczyk K2 seniorek 10000 m. 4 miejsce
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek mł 10000 m. 4 miejsce
Magdalena Jach K1 juniorek mł. 10000 m. 10 miejsce
Dawid Mulik K1 młodzików 5000 m. 7 miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 18-21. 07. Bydgoszcz
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek mł 500 m. 11 miejsce
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek mł. 13000 m. 8 miejsce
Magdalena Jach K1 juniorek mł. 3000 m. 17 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików 27-29.07 Poznań
Anna Włosik K1 kobiet 500 m. 6 miejsce
Anna Włosik K1 kobiet 200 m. 9 miejsce
Anna Włosik Aleksandra Szewczyk K2 kobiet 500 m. 6 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 mężczyzn 500 m 8 miejsce
Michał Chwaja K1 mężczyzn 500 m. 17 miejsce
Grzegorz Bierzało
Michał Chwaja
K2 mężczyzn 200 m. 2 miejsce
Dawid Mulik K1 młodzików 2000 m. 4 miejsce
Patrycja Tabiś K1 młodziczek 2000 m. 22 miejsce
Mistrzostwa Polski Seniorów 18-19.08. Poznań
Anna Włosik K1 seniorek 1000 m. 4 miejsce
Anna Włosik K1 seniorek 5000 m. 4 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 200 m. 5 miejsce
Michał Chwaja K1 seniorów 200 m. 9 miejsce
Grzegorz Bierzało
Michał Chwaja
K2 seniorów 200 m. 3 miejsce

 

XVI Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie Klasycznym Ostróda 15-16.09.2012
Tadeusz Rek K2 200 m. 1 miejsce
Tadeusz Rek K2 1000 m. 1 miejsce
Tadeusz Rek K1 200 m. 2 miejsce
Tadeusz Rek K1 1000 m. 2 miejsce
Tadeusz Rek K4 200 m. 3 miejsce
Tadeusz Rek K4 1000 m. 3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Sprincie i Zjeździe Kajakowym Nowy Sącz 12-14. 10. 2012
Anna Włosik K1 kobiet open 300 m. (sprint) 6 miejsce
Anna Włosik K1 seniorek 3500 m. 2 miejsce
Monika Monkiewicz K1 seniorek 3500 m. 5 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 3500 m. 13 miejsce
Adam Walczyk K1 seniorów 3500 m. 17 miejsce
Michał Chwaja K1 seniorów 3500 m. 18 miejsce
Artur Geisler K1 seniorów 3500 m. 17 miejsce
Jan Chmielarz K1 juniorów 3500 m. 10 miejsce
Anna Włosik
Aleksandra Szewczyk
Monika Monkiewicz
K1x3 kobiet 3500 m. 3 miejsce
Adam Walczyk
Michał Chwaja
Artur Geisler
K1x3 mężczyzn 3500 m. 6 miejsce

Rok 2011

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Tychy 14-15. 05
Anna Włosik K1 seniorek 10000 m. 3 miejsce
Chmielarz Jan K1 młodzików 3000 m. 19 miejsce
Jach Magdalena K1 młodziczek 3000 m. 14 miejsce
Tadeusz Rek K1 Weteranów +56 3000 m. 2 miejsce
Międzynarodowe Regaty Piestany Słowacja 27-29. 05.
Grzegorz Bierzało K2 juniorów 500 m. 3 miejsce
  K4 juniorów 1000 m. 1 miejsce
Regaty Eliminacyjne Juniorów Bydgoszcz 3-5. 06.
Grzegorz Bierzało K1 juniorów 200 m. 1 miejsce
  K1 juniorów 500 m. 3 miejsce
  K1 juniorów 1000 m. 9 miejsce
  K2 juniorów 500 m. 1 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 200 m. 7 miejsce
  K1 juniorek 500 m. 13 miejsce
  K1 juniorek 1000 m. 16 miejsce
Mistrzostwa Polski w Maratonie Lublin 11-12. 06.
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek mł. 17000 m. 4 miejsce
Jan Chmielarz K1 młodzików 9000 m 10 miejsce
Tadeusz Rek K1 weteranów 17000 m. 3 miejsce
Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań 24-26. 06.
Klaudia Szewczyk

Anna Włosik

K2 seniorek 500 m. 4 miejsce
  K2 seniorek 200 m. 5 miejsce
Anna Włosik K1 seniorek 5000 m. 3 miejsce
Mistrzostwa Europy Juniorów Zagrzeb 30.06-2.07.
Grzegorz Bierzało K2 juniorów 500 m. 5 miejsce
  K4 juniorów 1000 m 4 miejsce
  K2 juniorów 200 m. 10 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz 8-10. 07.
Klaudia Szewczyk

Anna Włosik

K2 kobiet 500 m. 5 miejsce
Anna Włosik K1 kobiet 500 m. 6 miejsce
Klaudia Szewczyk

Monika Monkiewicz

Karolina Makuch

Anna Włosik

 

K4 kobiet

 

500 m.

 

6 miejsce

Mistrzostwa Polski Weteranów Bydgoszcz 8-10. 07
Tadeusz Rek K1 mężczyzn 500 m. 2 miejsce
Mistrzostwa Świata Juniorów Brandenburg Niemcy 29-31. 07.
Grzegorz Bierzało K2 juniorów 500 m. 9 miejsce
  K1 juniorów 200 m 22 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz 12-14. 08.
Grzegorz Bierzało K1 juniorów 200 m. 2 miejsce
  K1 juniorów 500 m 3 miejsce
  K1 juniorów 1000 m 5 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 200 m 5 miejsce
  K1 juniorek 500 m 9 miejsce
  K1 juniorek 5000 m. 7 miejsce
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek mł 5000 m. 19 miejsce
Mistrzostwa Świata Weteranów Szeged Węgry 26-28. 08.
Tadeusz Rek K2 mężczyzn 2000 m. 3 miejsce
  K4 mężczyzn 200 m. 3 miejsce
  K4 mężczyzn 2000 m 3 miejsce
Olimpiada Europy Masters Lignano Włochy 10-20. 09
Tadeusz Rek K1 mężczyzn 200 m. 2 miejsce
  K1 mężczyzn 1000 m. 1 miejsce
  K4 mężczyzn 200 m 1 miejsce
  K1 mężczyzn 18000 m. 1 miejsce
  K2 mężczyzn 200 m 4 miejsce
  K2 mężczyzn 1000 m. 4 miejsce
Mistrzostwa Polski w Sprincie i Zjeździe Kajakowym Nowy Sącz 23-25. 09.
Anna Włosik K1 kobiet open 300 m. (sprint) 6 miejsce
Anna Włosik K1 seniorek 3500 m. 1 miejsce
Monika Monkiewicz K1 seniorek 3500 m. 5 miejsce
Paweł Racułt K1 seniorów 3500 m. 14 miejsce
Karolina Makuch K1 senorek 3500 m. 7 miejsce
Aleksandra Szewczyk K1 seniorek 3500 m. 8 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 3500 m. 1 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 juniorów 3500 m. 2 miejsce
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek 3500 m. 8 miejsce
Tadeusz Rek K1 weteranów 3500 m. 1 miejsce
Anna Włosik

Klaudia Szewczyk

Monika Monkiewicz

 

K1x3 kobiet

 

3500 m.

 

1 miejsce

Aleksandra Szewczyk

Karolina Makuch

Katarzyna Szewczyk

 

K1x3 kobiet

 

3500 m.

 

5 miejsce

Ogólnopolska Konsultacja Szkoleniowa Wałcz 21-23. 10
Katarzyna Szewczyk K1 juniorek mł. 2000/1000 3 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 seniorek 2000/1000 9 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 seniorów 2000/1000 18 miejsce
Puchar Polski na Ergometrach Kajakowych Sieradz 4. 12.
Tadeusz Rek K1 weteranów 55+ 200 m. 2 miejsce
Ryszard Hodurek K1 weteranów 45+ 200 m. 1 miejsce
Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych Bydgoszcz 18. 12.
Tadeusz Rek K1 weteranów 55+ 200 m. 2 miejsce
Ryszard Hodurek K1 weteranów 45+ 200 m. 1 miejsce

Rok 2010

Regaty Kajakowe Brandenburg (Ger) 3. 05.
Klaudia Szewczyk K4 juniorek   3 miejsce
Długodystansowe Mistrzostwa Polski Gorzów Wielkopolski 14-16. 05
Anna Włosik K1 seniorek 10000 m 4 miejsce
Klaudia Szewczyk Anna Włosik K2 seniorek 10000 m 1 miejsce
Karolina Makuch K1 juniorek 10000 m 6 miejsce
Klaudia Szewczyk Karolina Makuch K2 juniorek 10000 m 5 miejsce
Puchar Świata w Maratonie Kajakowym Tyn (Cz) 25-27. 06
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 17000 m 3 miejsce
Klaudia Szewczyk K2 juniorek 17000 m 3 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz 10-11. 07
Klaudia Szewczyk Anna Włosik K2 kobiet 500 m. 7 miejsce
Anna Włosik K1 kobiet 500 m. 10 miejsce
Mistrzostwa Polski Weteranów Bydgoszcz 10-11. 07
Tadeusz Rek K1 mężczyzn 500 m. 2 miejsce
Tadeusz Rek K4 mężczyzn 500 m. 1 miejsce
Puchar Świata w Maratonie Kajakowym Brandenburg (Ger) 24. 07.
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 17000 m. 7 miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorów Poznań 5-8. 08.
Grzegorz Bierzało K1 juniorów

K1 juniorów

K1 juniorów

500 m

1000 m

5000 m

10 miejsce

13 miejsce

7 miejsce

Klaudia Szewczyk K1 juniorek

K1 juniorek

500 m

5000 m

10 miejsce

5 miejsce

Klaudia Szewczyk Karolina Makuch K2 juniorek 1000 m 9 miejsce
Mistrzostwa Świata Weteranów Poznań 14-15. 08.
Tadeusz Rek K4 mężczyzn

K4 mężczyzn

K2 mężczyzn

K2 mężczyzn

K1 mężczyzn

K1 mężczyzn

500 m

2000 m.

500 m

2000 m.

500 m

2000 m.

1 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

5 miejsce

Mistrzostwa Polski w Maratonie Ostróda 4-5. 09.
Anna Włosik K1 seniorek 25800 m 3 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 21500 m 3 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 juniorów 21500 m 6 miejsce
Katarzyna Szewczyk K1 młodziczek 8600 m 4 miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kraków 11. 09.
Katarzyna Szewczyk K1 młodziczek 500 m 1 miejsce
Nadia Dzięgiel K1 młodziczek 500 m 4 miejsce
Katarzyna Szewczyk Nadia Dzięgiel K2 młodziczek 500 m 1 miejsce
Krakowski Maraton Kajakowy Kraków 24. 09.
Anna Włosik K1 seniorek 15000 m. 1 miejsce
Dominika Starz K1 seniorek 15000 m. 2 miejsce
Karolina Makuch K1 juniorek 15000 m. 1 miejsce
Katarzyna Szewczyk K1 młodziczek 5000 m. 3 miejsce
Paweł Racułt K1 seniorów 15000 m. 4 miejsce
Tadeusz Rek T1 mężczyzn 15000 m. 2 miejsce
Bogusław Biros

Tadeusz Rek

Ryszard Piątek

Marek Paliś

 

K4 weteranów

 

5000 m.

 

2 miejsce

Mistrzostwa Polski w Sprincie i Zjeździe Kajakowym Szczawnica 1-3.10.
Anna Włosik K1 kobiet open 300 m. (sprint) 2 miejsce
Dominika Starz K1 kobiet open 300 m. (sprint) 3 miejsce
Karolina Makuch K1 kobiet open 300 m. (sprint) 4 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 kobiet open 300 m. (sprint) 8 miejsce
Monika Monkiewicz K1 kobiet open 300 m. (sprint) 10 miejsce
Paweł Racułt K1 mężczyzn open 300 m. (sprint) 10 miejsce
Anna Włosik K1 seniorek 4500 m 2 miejsce
Dominika Sitarz K1 seniorek 4500 m 4 miejsce
Monika Monkiewicz K1 seniorek 4500 m 6 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 4500 m 1 miejsce
Karolina Makuch K1 juniorek 4500 m 2 miejsce
Aleksandra Szewczyk K1 juniorek 4500 m 15 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 juniorów 4500 m 1 miejsce
Paweł Racułt K1 seniorów 4500 m 12 miejsce
Tadeusz Rek K1 weteranów 4500 m 2 miejsce
Anna Włosik

Klaudia Szewczyk

Karolina Makuch

 

K1*3 kobiet

 

4500 m.

 

1 miejsce

Dominika Sitarz

Monika Monkiewicz

Aleksandra Szewczyk

 

K1*3 kobiet

 

4500 m

 

2 miejsce

Paweł Racułt

Tadeusz Rek

Grzegorz Bierzało

 

K1*3 mężczyzn

 

4500 m

 

5 miejsce

Konsultacja Szkoleniowa Juniorów Wałcz 23-24. 10
Grzegorz Bierzało K1 juniorów 2000 m./1000 m. 7 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 2000 m./1000 m 9 miejsce
I Puchar Polski na Ergometriach Kajakowych Bydgoszcz 19. 12.
Tadeusz Rek K1 weteranów 200 m.. 1 miejsce

 

Rok 2009

Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Ostróda 9-10. 05.

Klaudia Szewczyk K 1 juniorek młodszych 15000m 4 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 juniorów młodszych 15000m. 11 miejsce

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Tychy 23-24.05.

Grzegorz Bierzało K1 juniorów młodszych 10000m. 7 miejsce
Karolina Makuch K1 juniorek 10000m. 4 miejsce

 

Regaty Eliminacyjne Juniorów Bydgoszcz 5-7. 06.

Klaudia Szewczyk K 1 juniorek młodszych 500m. 4 miejsce
Grzegorz Bierzał K1 juniorów młodszych 1000m. 14 miejsce

 

Międzynarodowe Regaty Kajakowe Bochum(GER) 21-22. 06.

Klaudia Szewczyk K2 juniorek młodszych 500m. 2 miejsce
Klaudia Szewczyk K2 juniorek młodszych 1000m. 2 miejsce
Klaudia Szewczyk K4 juniorek młodszych 500m. 1 miejsce
Klaudia Szewczyk K4 juniorek młodszych 1000m. 2 miejsce

 

Bałtyckie Igrzyska Młodzieży Wałcz 4-5. 07.

Klaudia Szewczyk K1 juniorek młodszych 200m. 2 miejsce
Klaudia Szewczyk K2 juniorek 200m. 4 miejsce
Klaudia Szewczyk K2 juniorek młodszych 500m. 6 miejsce
Klaudia Szewczyk K4 juniorek młodszych 200m. 4 miejsce
Klaudia Szewczyk K4 juniorek młodszych 500m. 3 miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz 6-9. 08.
Klaudia Szewczyk K 1 juniorek młodszych 500m.
3000m.
7 miejsce
6 miejsce
Grzegorz Bierzało K1 juniorów młodszych 500m.
1000m.
3 miejsce
5 miejsce
Karolina Makuch K1 juniorek 5000m. 7 miejsce

 

Puchar Nadziei Olimpijskich Racice(CZ) 12-13. 09.

Grzegorz Bierzało K4 juniorów 500m. 4 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym Nowy Sącz 26-27. 09.

Anna Włosik K1 seniorek 4500m. 3 miejsce
Dominika Sitarz K1 seniorek 4500m. 6 miejsce
Anna Samborska K1 seniorek 4500m. 9 miejsce
Anna Kopeć-Kąkol K1 seniorek 4500m. 10 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 juniorek 4500m. 2 miejsce(w-ce mistrz)
Grzegorz Bierzało K1 juniorów 4500m. 2 miejsce(w-ce mistrz)
A.Włosik
D. Sitarz
K. Szewczyk
K1x3 kobiet 4500m. 3 miejsce
A. Samborska
A. Kopeć-Kąkol
K. Makuch
K1x3 kobiet 4500m. 4 miejsce

Rok 2008

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 3.- 4. 05. Warszawa

Anna Włosik K 1 juniorek 10000m 5 miejsce
Klaudia Szewczyk K 1 juniorek mł 10000m. 5 miejsce
Karolina Makuch, Aleksandra Szewczyk K 2 juniorek 10000m 7 miejsce

 

Regaty Eliminacyjne Do Kadry Juniorów 16.- 18. 05. Bydgoszcz

Klaudia Szewczyk K 1 juniorek mł 500m. 23 miejsce
Anna Włosik K 1 juniorek 500m 25 miejsce
Grzegorz Bierzało K 1 juniorów mł 500m 27 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym 24.- 25. 05. Szczawnica

Dominika Sitarz K 1 seniorek   3 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 seniorek   5 miejsce
Anna Włosik K 1 juniorek   1 miejsce

tytuł mistrzyni Polski

Klaudia Szewczyk K 1 juniorek   3 miejsce
Karolina Paletko K 1 juniorek   7 miejsce
Karolina Makuch K 1 juniorek   13 miejsce
Ryszard Piątek K1 seniorów   12 miejsce
Paweł Racułt K1 seniorów   13 miejsce
Grzegorz Bierzało K 1 juniorów   7 miejsce
D. Sitarz
M. Monkiewicz
A. W łosik
K1x3 kobiet   1 miejsce

tytuł mistrzyń Polski

K. Makuch
K. Paletko
K. Szewczyk
K1x3 kobiet   3 miejsce
P. Racułt
G. Bieżało
R. Piątek
K1x3 mężczyzn   4 miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów 31.07.- 3.08. Bydgoszcz

Aleksandra Szewczyk
Klaudia Szewczyk
K 2 juniorek mł. 3000m. 3 miejsce
Grzegorz Bierzało K 1 juniorów mł. 500m 7 miejsce
Grzegorz Bierzało K 1 juniorów mł 5000m 10 miejsce
Karolina Paletko Anna Włosik K 2 juniorek 5000m. 8 miejsce
Karolina Makuch K 1 juniorek mł. 3000m. 13 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie 09.-10. 08 Kraków

Klaudia Szewczyk K 1 juniorek mł. 15000m 1 miejsce

tytuł mistrzyni Polski

Anna Włosik K 1 juniorek 22000m 2 miejsce

tytuł v-ce mistrzyni Polski

Grzegorz Bierzało K 1 juniorów mł 15000m 2 miejsce

tytuł v-ce mistrza Polski

Karolina Makuch
Aleksandra Szewczyk
K 2 juniorek mł. 15000m. 4 miejsce

 

Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików 13. 09. Kraków

Grzegorz Fic K 1 młodzików 500m. 3 miejsce
Grzegorz Fic
Cyprian Berniak
K 2 młodzików 500 m. 2 miejsce

Rok 2007 :

Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym. 29-30.04. Sromowce
Dominika Sitarz K 1 seniorek 4 000 m 4 miejsce
Monkiewicz Monika K 1 juniorek 4 000 m 2 miejsce
Włosik Anna K 1 juniorek 4 000 m 3 miejsce
Paletko Karolina K 1 juniorek 4 000 m 10 miejsce
Makuch Karolina K 1 juniorek 4 000 m 14 miejsce
Bartkiewicz Katarzyna K 1 juniorek 4 000 m 18 miejsce
Szewczyk Aleksandra K 1 juniorek 4 000 m 19 miejsce
Sitarz Dominika,
Monkiewicz Monika,
Włosik Anna
K 1 X 3 Kobiet 4 000 m 2 miejsce
Paletko Karolina,
Makuch Karolina,
Szewczyk Aleksandra
K 1 X 3 Kobiet 4 000 m 5 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Gorzów Wlkp. 5-6. 05.

Monkiewicz Monika,
Włosik Anna
K 2 juniorek 3 miejsce
Bartkiewicz Katarzyna,
Paletko Karolina
K 2 juniorek 4 miejsce
Makuch Karolina,
Szewczyk Aleksandra
K 2 juniorek młodszych 10 miejsce
Bierzało Grzegorz K 1 młodzików 5 miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz 3-5.08.

Bartkiewicz Katarzyna,
Makuch Karolina,
Małecka Magdalena,
Szewczyk Aleksandra
K 4 juniorek mł 500 m 6 miejsce
Monkiewicz Monika,
Włosik Anna
K2 juniorek 500m. 5 miejsce
Monkiewicz Monika,
Wlosik Anna
K 2 juniorek 1000 m 5 miejsce

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Augustów 11-12. 08

Monkiewicz Monika,
Włosik Anna
K 2 juniorek 2 miejsce
Bierzało Grzegorz K 1 juniorów 3 miejsce
Szewczyk Klaudia K 1 młodziczek 3 miejsce
Makuch Karolina K 1 juniorek mł. 10 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Młodzików Poznań 8-9 09

Bierzało Grzegorz K 1 młodzików 8 miejsce
Szewczyk Klaudia K 1 młodziczek 11 miejsce
Szewczyk Klaudia,
Całka Joanna
K 2 młodziczek 6 miejsce

Rok 2006 :

Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym. 29-30.04. Sromowce
Dominika Sitarz K 1 seniorek 4 000 m 2 miejsce
Anna Heim K 1 seniorek 4 000 m 6 miejsce
Anna Górka K 1 seniorek 4 000 m 8 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek 4 000 m 1 miejsce
Anna Włosik K 1 juniorek 4 000 m 2 miejsce
Karolina Paletko K 1 juniorek4 000 m 9 miejsce
D. Sitarz M.Monkiewicz A.Włosik K 1 X 3 Kobiet 4 000 m 1 miejsce
A. Heim A. Górka K. Paletko K 1 X 3 Kobiet4 000 m 4 miejsce

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 27-28.05 Ostróda

Monika Monkiewicz K 1 juniorek 10 000 m 6 miejsce
Anna Włosik
Karolina Paletko
K 2 juniorek 10 000 m 8 miejsce
Katarzyna Bartkiewicz
Aleksandra Szewczyk
K2 młodziczek 3 000 m 8 miejsce

 

Mistrzostwa Świata w Zjeździe Kajakowym 16-17. 06. Karlowy Vary

Dominika Sitarz K1 Kobiet 600m(sprint) 29 miejsce
D. Sitarz
J.Polaczyk
E. Nowacka(KKK)
 

K 1 X 3 Kobiet 7000m

 

7 miejsce

 

Regaty Eliminacyjne Do Kadry Juniorów 3-4.06. Bydgoszcz

Anna Włosik K 1 juniorek mł. 500 m 21 miejsce
Karolina Paletko K 1 juniorek mł. 500 m 75 miejsce

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 10-13. 08. Bydgoszcz

Karolina Paletko
Anna Włosik
K 2 juniorek mł. 500 m 10 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek 500 m 13 miejsce
Monika Monkiewicz K1 juniorek 1000 m  
Karolina Paletko
Anna Włosik
K 2 juniorek mł. 3 000 m 8 miejsce

 

Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików 16. 09 Kraków

Aleksandra Szewczyk K 1 młodziczek 500 m 1 miejsce
Katarzyna Bartkiewicz K 1 młodziczek 500 m 3 miejsce
Karolina Makuch K 1 młodziczek 500 m 4 miejsce
Katarzyna Bartkiewicz
Aleksandra Szewczyk
K 2 młodziczek 500 m 1 miejsce
Karolina Makuch
Magda Małecka
K2 młodziczek 500m 4 miejsce
Katarzyna Bartkiewicz
Aleksandra Szewczyk
Karolina Makuch
Magda Małecka
 

K 4 młodziczek 500 m

 

1 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie 09-10. 09. Warszawa
Karolina Paletko
Anna Włosik
K 2 juniorek mł. 20 000 m 7 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek 20 000 m 3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie 09-10. 09. Warszawa

Karolina Paletko
Anna Włosik
K 2 juniorek mł. 20 000 m 7 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek 20 000 m 3 miejsce

 

Puchar Polski Południowej 01. 10. Tychy

Monika Monkiewicz K1 juniorek 500 m 3 miejsce
Anna Włosik K1 juniorek 500 m 7 miejsce
Monika Monkiewicz
Anna Włosik
K2 juniorek 500 m 3 miejsce
Aleksandra Szewczyk K 1 młodziczek 500 m 4 miejsce
Klaudia Szewczyk K1 młodziczek 500 m 6 miejsce
Katarzyna Bartkiewicz K 1 młodziczek 500 m 7 miejsce
Karolina Makuch K 1 młodziczek 500 m 8 miejsce
Klaudia Szewczyk
Karolina Makuch
K2 młodziczek 500 m 2 miejsce
Aleksandra Szewczyk
Karolina Makuch
K2 młodziczek 500 m 3 miejsce

 

Rok 2005 :

Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym 30. 04 –1. 05. Nowy Sącz
Dominika Sitarz K 1 seniorek 2 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek 3 miejsce
Karolina Paletko K 1 juniorek 9 miejsce
D.Sitarz,
M.Monkiewicz,
K.Paletko
K 1 x 3 Kobiet 2 miejsce

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 28- 29. 05 Tychy

Dominika Sitarz K 1 seniorek 10 000 m 8 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek 10 000 m 4 miejsce
Karolina Paletko K 1 juniorek 10 000 m 9 miejsce

 

Regaty Eliminacyjne Do Kadry Juniorów 4-5. 06. Bydgoszcz

Monika Monkiewicz K 1 juniorek 500 m 13 miejsce
Anna Włosik K 1 juniorek 500 m 43 miejsce
Karolina Paletko K 1 juniorek 500 m 67 miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 10-13. 08. Poznań

Karolina Paletko

Anna Włosik

K 2 juniorek mł. 500 m 5 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek mł. 500 m 10 miejsce
Karolina Paletko

Anna Włosik

K 2 juniorek mł. 3000 m 8 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek mł. 3000 m 5 miejsce

 

Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików 10. 09 Kraków

Katarzyna Bartkiewicz K 1 młodziczek 500 m 1 miejsce
Aleksandra Szewczyk K 1 młodziczek 500 m 2 miejsce
Karolina Makuch K 1 młodziczek 500 m 3 miejsce
Katarzyna Bartkiewicz Aleksandra Szewczyk K 2 młodziczek 500 m 1 miejsce
Karolina Makuch Karolina Garzeł K 2 młodziczek 500 m 2 miejsce
Katarzyna Bartkiewicz Aleksandra Szewczyk Karolina Makuch Karolina Garzeł K 4 młodziczek 500 m 1 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie 17-18. 09. Olsztyn

Karolina Paletko

Anna Włosik

K 2 juniorek mł. 15 000 m 2 miejsce
Monika Monkiewicz K 1 juniorek mł. 15 000 m 3 miejsce

Rok 2004:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie kajakowym 22-23 maj Szczawnica
Dominika Sitarz K-1 seniorek   2 miejsce
Anna Górka K-1 seniorek   5 miejsce
Malgorzata Koral K-1 seniorek   6 miejsce
Monika Monkiewicz K-1 juniorek   5 miejsce
Dominika Sitarz, Monika Monkiewicz, Anna Górka K-1 x 3 Kobiet   2 miejsce

 

Dlugodystansowe Mistrzostwa Polski 3-4 lipiec Olsztyn

Dominika Sitarz K-1 seniorek 10 000 m 9 miejsce
Dominika Sitarz , Malgorzta Koral K-2 seniorek 10 000 m 6 miejsce
Anna Wlosik Karolina Paletko K-2 mlodziczek 3000 m 5 miejsce

 

Regaty Eliminacyjne Juniorów 4-6 czerwiec Bydgoszcz

Monika Monkiewicz K- 1 juniorek mł. 500 m 7 miejsce – Final C

 

Mistrzostwa Polski Juniorów i Olimpiada Mlodziezy 29lipec – 1 sierpien Poznan

Monika Monkiewicz K- 1 juniorek mł. 500 m 5 miejsce – Final B
Monika Monkiewicz K-1 juniorek mł. 3000m 7 miejsce

 

Mlodziezowe Mistrzostwa Polski 6-8 sierpien Bydgoszcz

Dominika Sitarz K-1 kobiet 500 m 5 miejsce – Final B
Dominika Sitarz, Anna Górka K-2 kobiet 500 m 9 miejsce

 

Miedzywojewódzki Mistrzostwa Mlodzików 11 wrzesien Yacht Club :

Anna Wlosik K-1 mlodziczek 500 m 2 miejsce
Karolina Paletko K-1 mlodziczek 500 m 3 miejsce
Anna Wlosik, Karolina Paletko K-2 mlodziczek 500 m 2 miejsce

Miedzynarodowe Regaty Kajakowe Tyska Jesien 2004 3 pazdziernik Tychy

Anna Wlosik, Karolina Paletko K-2 500 m 3 miejsce
Monika Monkiewicz, Dominika Dziura (Y.C K-2 dziewczat 500 m 2 miejsce
Monika Monkiewicz K-1 dziewczat 500 m 5 miejsce
Anna Wlosik K-1 dziewczat 500 m 7 miejsce
Karolina Paletko K-1 dziewczat 500 m . 8 miejsce

Ponadto zawodniczki z powodzeniem uczestniczyly w zawodach mniejszej rangi takich jak: regaty Otwarcia Sezonu 2004, Regaty Kajakowe z okazji Dnia Dziecka, Regaty Wianki 2004, Dzwon Zygmunta 2004, Krakowski maraton Kajakowy oraz Regaty 50- lecia Yacht Clubu.

 

Rok 2003 :

Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym Bydgoszcz –Lipiec
Dominika Sitarz , Malgorzta Koral K-2 Juniorek 500 m 7 miejsce
Dominika Sitarz , Malgorzta Koral K-2 Juniorek 1000 m 7 miejsce
Dominika Sitarz , Malgorzta Koral K-2 Juniorek 5000 m 4 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica – Wrzesien

Dominika Sitarz K-1 Juniorek 4 ,5 km 2 miejsce
Malgorzta Koral K-1 Juniorek 4 ,5 km 6 miejsce
Anna Samborska K-1 Seniorek 4 ,5km 4 miejsce
Pawel Racult K-1 Seniorów 4 ,5 km 6 Miejsce
Dominika Sitarz , Malgorzta Koral, Anna Samborska K-1 Kobiet 4 ,5km 2 miejsce

 

I Otwarte Dlugodystansowe Zawody w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica – Wrzesien

Pawel Racult K-1 Mszczyzn 20 km 6 miejsce

 

Rok 2002:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica – Maj
Dominika Sitarz K-1 Juniorek 4 km 1 miejsce
Anna Górka K-1 Juniorek 4 km 3 miejsce
Malgorzta Koral K-1 Juniorek 4 km 4 miejsce
Agata Mlynarz K-1 Juniorek 4 km 5 miejsce
Dominika Sitarz , Malgorzta Koral, Agata Młynarz K-1 x 3 Kobiet 4 km 2 miejsce

 

Dlugodystansowe Mistrzostwa Polski Tychy – Czerwiec

Dominika Sitarz , Malgorzta Koral K-2 Juniorek 5000 m 9 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym Bydgoszcz –Lipiec

Agata Młynarz, Dominika Sitarz , Malgorzta Koral, Anna Górka K-4 Juniorek 500 m 3 miejsce
Malgorzata Koral K-1 Juniorek 1000 m 6 miejsce Final B
Agata Młynarz, Anna Górka K-2 Juniorek 5000 m 8 miejsce
Dominika Sitarz K-1 Juniorek 5000 m 8 miejsce
Malgorzata Koral K-1 Juniorek 5000 m 9 miejsce
Dominika Sitarz K-1 Juniorek 500 m 8 miejsce Final B

 

Rok 2001 :

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Nowy Sacz – Kwiecien
Anna Górka K-1 Juniorek mł 4 km 2 miejsce
Malgorzata Koral K-1 Juniorek mł 4 km 3 miejsce
Dominika Sitarz K-1 Juniorek ml 4 km 4 miejsce
Anna Górka, Dominika Sitarz , Malgorzta Koral K-1 x 3 Kobiet 4 km 2 miejsce
Adam Walczyk, Marcin Wodzik, Artur Geisler K-1 x 3 Meszczyzn 4 km 3 miejsce

 

Dlugodystansowe Mistrzostwa Polski Tychy – Czerwiec

Dominika Sitarz , Malgorzta Koral K-2 Juniorek 5000 m 5 miejsce
Malgorzata Koral K-1 Juniorek 5000 m 6 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym Poznan – Sierpień

Dominika Sitarz K-1 Juniorek mł 500 m 1 miejsce Final B
Dominika Sitarz K-1 Juniorek mł 5000 m 9 miejsce
Malgorzata Koral K-1 Juniorek mł 500 m 9 miejsce Final B
Anna Górka, Malgorzata Koral K-2 Juniorek mł 5000 m 12 miejsce

 

Rok 2000:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Kroscienko – Maj
Anna Górka K-1 Juniorek mł 4 km 1 miejsce
Adam Walczyk K-1 Juniorów 4 km 1 miejsce
Anna Górka, Anna Samborska, Dorota Chrobak K-1 x 3 Kobiet 4 km 3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Gorzów Wlkp .

Anna Górka, Dominika Sitarz K-2 Juniorek mł 15 km 7 miejsce
Marcin Wedzik K-1 Seniorów 28 km 9 miejsce
Anna Górka K-1 Juniorek mł 15 km 9 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym Bydgoszcz – Lipiec

Dominika Sitarz, Malgorzata Koral, Katarzyna Moskal, Anna Górka K-4 Juniorek mł 500 m 7 miejsce
Dominika Sitarz, Anna Górka K-2 Juniorek mł 5000 m 15 miejsce
Malgorzata Koral, Katarzyna Moskal K-2 Juniorek mł 5000 m 14 miejsce

Rok 1999:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica – Maj
Adam Walczyk K-1 Juniorów 4 km 3 miejsce
Anna Samborska K-1 Seniorek 4 km 4 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Kraków – Lipiec

Adam Walczyk K-1 Juniorów mł 15 km 1 miejsce
Marcin Wedzik K-1 Juniorów 20 km 3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym Bydgoszcz – Sierpien

Adam Walczyk K-1 Juniorów mł 5 km 3 miejsce
Adam Walczyk K-1 Juniorów mł 1 km 11 miejsce

 

Dlugodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Lublin – Czerwiec

Adam Walczyk K-1 Juniorów mł 5 km 11 miejsce
Marcin Wedzik K-1 Juniorów 5 km 10 miejsce

Rok 1998:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica – Maj
Anna Samborska K-1 Seniorek 4 km 3 miejsce
Anna Samborska, Anna Kopec , Jolanta Kwinta K-1 x 3 Seniorek 4 km 2 miejsce

IV Ogólnopolska Olimpiada Mlodziezy Bydgoszcz Sierpien

Adam Walczyk K-1 Juniorów mł 5000 m 11 miejsce
Marcin Wedzik K-1 Juniorów 5000 m 10 miejsce

 

Dlugodystansowe Mistrzostwa Polski Tychy – Czerwiec

Artur Geisler K-1 Seniorów 10000 m 10 miejsce
Marcin Wedzik K-1 Juniorów 5000 m 7 miejsce
Adam Walczyk K-1 Juniorów 5000 m 17 miejsce

 

Rok 1997:

Puchar Swiata w Maratonie Kajakowym Gorzów Wlkp.- Czerwiec
Artur Geisler K-1 Juniorów 28 km 3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym Poznan – Lipiec

Artur Geisler K-1 Juniorów 1000 m 7 miejsce
Artur Geisler K-1 Juniorów 5000 m 8 miejsce
Artur Geisler K-1 Juniorów 500 m 2 miejsce Final B
Anna Merena K-1 Juniorek mł 3000 m 17 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Gdansk- Sierpien

Artur Geisler K-1 Juniorów 28 km 5 miejsce

 

Rok 1993:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica
Jolanta Kwinta, Joanna Kopec, Anna Kopec K-1 x 3   1 miejsce
Anna Kopec K-1 Juniorek   1 miejsce
Jolanta Kwinta K-1 Juniorek   2 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Seniorów

Anna Kopec, Jolanta Kwinta K-2 seniorek   7 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Miedzybrodzie

Anna Kopec K-1 Juniorek   1 miejsce
Joanna Kopec K-1 Juniorek   2 miejsce
Jolanta Kwinta K-1 Juniorek   3 miejsce

 

Rok 1992:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica

Jolanta Kwinta K-1 Juniorek   3 miejsce
Marcin Wlazło, Ryszard Palis, Bogdan Dziedziora K-1 x 3   3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym

Anna Kopec K-1 Juniorek   1 miejsce
Jolanta Kwinta K-1 Juniorek   3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Mlodzików

Joanna Kopec, Anna Duzel K-2 Młodziczek   3 miejsce

 

Rok 1991:

Mistrzostwa Polski w Zjezdzie Kajakowym Szczawnica
Jolanta Kwinta, Anna Kopec, Sylwia Pilch K-1 x 3   3 miejsce

 

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Tychy 14-15. 05
Anna Włosik K1 seniorek 10000 m. 3 miejsce
Chmielarz Jan K1 młodzików 3000 m. 19 miejsce
Jach Magdalena K1 młodziczek 3000 m. 14 miejsce